מופעים

Trikotera Show:

מופע ריקוד אירי בשילוב מחול אירי וסטפס אירי של להקת טריקוטרה, הלהקה הייצוגית של האקדמיה הישראלית לריקוד אירי, מביא את אירלנד היישר אליכם לאירוע! מופע מקפיץ וסוחף של מוסיקה אירית וריקוד אירי מסורתי ומודרני בסגנון לורד אוף דה דאנס וריברדאנס. ניתן לשלב במופע סדנת ריקוד אירי והרקדה אירית קלילה ושמחה עם צעדים שכל אחד יכול לרקוד!

Magic of Ireland Show:

המופע ייקח אתכם למסע מרתק במחוזות ובנופים הירוקים של אירלנד, עם המיתוסים והאגדות המסתוריות. המופע משלב מוסיקה אירית חיה בסגנון מסורתי בעיבודים מודרניים, שירה אירית וריקוד אירי מקפיץ וסוחף.

הרקדה אירית:

הרקדה אירית בזוגות, שורות, קבוצות ומעגלים לצלילי מוסיקה אירית מקפיצה! הרקדה אירית מקפיצה מהצעד הראשון, תסחוף את קהל המשתתפים לחוויה יוצאת דופן בעולם הקסום והקצבי של המוסיקה והריקוד האירי. בהרקדה המשתתפים ילמדו את ריקודי-העם האיריים בזוגות, שורות, קבוצות ומעגלים וכן את הריקוד האירי בסגנון לורד אוף דה דאנס לצלילי מוסיקה מקפיצה וסוחפת עם צעדים קלים שכל אחד יכול לרקוד. הסדנא מועברת על-ידי יאיר ורדיגר, מורה ושופט מוסמך יחידי וראשון בארץ לריקוד האירי במסגרת ארגון ה- CLRG שבאירלנד /  רקדנית מ"אייריש דאנס – ישראל", האקדמיה הישראלית לריקוד אירי.

המופעים מתאים לכל סוגי האירועים: חתונה, יום הולדת, בר / בת מצוה, אירועי חברה ועוד.

לאתר מופעי מוסיקה וריקוד אירי מבית האקדמיה הישראלית לריקוד אירי, לחצ/י כאן.